Centrum rehabilitacji znajduje się w części usługowej Domu Seniora Goldental. Naszą misją jest świadczenie specjalistycznych usług rehabilitacyjnych przez wykwalifikowany personel medyczny, przy użyciu nowoczesnego sprzętu w zgodzie z wysokimi i dostępnymi w danej chwili standardami. Jesteśmy ukierunkowani na działania korzystne dla zdrowia pacjenta mające na celu szybko i skutecznie przywracać sprawność, poprzez fachową i rzetelną rehabilitację oraz udzielanie wsparcia na każdym etapie procesu leczenia.

Nasze atuty to profesjonalne zabiegi rehabilitacyjne, indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz komfortowe warunki pobytu w budynku Domu Seniora Goldental. Nasz obiekt, zaprojektowany i wykonany z myślą o procesie skutecznej rehabilitacji, spełnia wszystkie najwyższe standardy stawiane placówkom medycznym. Centrum Rehabilitacji powstało z myślą o wymagających pacjentach oczekujących skutecznej rehabilitacji w sprzyjającej zdrowiu atmosferze.

Oferujemy kompleksową rehabilitację w zakresie: fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, konsultacje lekarzy specjalistów oraz indywidualny trening medyczny.
Organizujemy dzienne pobyty rehabilitacyjne z wyżywieniem, jak również kilkutygodniowe pobyty rehabilitacyjne.